KALEKİM

Daima en iyisi

IZOSEAL: Su izolasyonunda derin güç

Kalekim tarafından sektörle buluşturulan kristalize su izolasyon harcı IZOSEAL, su basıncına karşı yüksek dayanıklılık sergileyebiliyor ve hem negatif hem de pozitif yönden su izolasyonunda kullanılabiliyor. IZOSEAL, su ile temas eden yapılarda güvenle kullanılıyor.

Negatif ve pozitif yönden uygulanabilen kristalize su izolasyon harcı
Çeşitli yollarla yapılara nüfuz ederek, yapıların güvenliğini ve konforunu olumsuz etkileyen su ve nem, yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim’in su izolasyon çözümleri ile sorun olmaktan çıkıyor. Çimento esaslı ve kapiler etkili kristalize su izolasyon harcı IZOSEAL®, yapısal olarak sağlam tüm beton yüzeylerin negatif ve pozitif yönden su izolasyonunda kullanılabiliyor

Suyun geldiği yönün tersinden de uygulanabiliyor
IZOSEALile betonarme yapılarda suyun geldiği yönün tersinden de su izolasyonu yapılması mümkün oluyor. Örneğin betonarme perdelerle çevrili bir bodrum katına dışarıdan gelen suyun izolasyonu, içeriden yapılan uygulama ile gerçekleştirilebiliyor.

Betonun suya karşı en büyük dostu
Negatif ve pozitif su basıncına karşı mükemmel dayanıma sahip olan IZOSEAL, betonun nefes almasını engellemeyerek tamamen kurumasını sağlıyor. Donatıların korozyona karşı korunmasını da sağlayan ürün, aynı zamanda basınç mukavemetini de arttırıyor. Kimyasal etkilere dayanımı ile IZOSEAL toprak altında kalan ve sürekli su ile temas eden yapılarda güvenle kullanılabiliyor.

Fırça veya sprey ile uygulanma kolaylığıyla hızlı ve ekonomik çözüm sunan IZOSEAL ile uygulama yapılan yüzey zarar görse dahi betonun su geçirmezliği bozulmuyor. Uygulama yapılan yüzeyin tuğla, ısı izolasyon levhası gibi malzemelerle korunmasına da gerek kalmıyor.

Binanızı IZOSEAL ile koruyun! Hem de her yönden!