KALEKİM

Daima en iyisi

UltraFuga ile yaşam alanlarında rengarenk çizgiler

Kalekim tarafından 32 renk derz dolgu alternatifi ile tüketicilerin beğenisine sunulan Ultrafuga, yaşam alanlarınıza farklı ve estetik bir görünüm kazandırıyor

Derz dolgu grubunda geliştirdiği dekoratif ürünlerle tüketici beklentilerini karşılayan Kalekim, UltraFuga ile her renk ve desende seramik ile uyum sağlayan tam 32 farklı renk seçeneği sunuyor.

UltraFuga ile eviniz tamamen size özel
Geniş renk yelpazesi ile banyo, mutfak ve diğer alanlarda her zevke hitap edebilen Ultrafuga, yaşam tarzınızı ayrıntılara yansıtıyor. Tamamen kendi dekorasyon tercihlerinize ve mekanınıza özel olarak seçebileceğiniz UltraFuga renkleri, evinizde kirlenmeyen ve solmayan çekici çizgiler yaratacak.

Kirli, küflü derz dolgulara son!
Kalekim UltraFuga silikon katkılı yapısı ile kirlenen derz dolgu problemlerine çözüm oluyor. Leke yaratabilecek her türlü sıvıyı silikonlu içeriği sayesinde bünyesine hemen kabul etmeyerek yüzeyde tutan UltraFuga, böylelikle lekenin temizlenmesini kolaylaştırıyor. Özel formülü ile küf  ve yosun oluşumunu da engelliyor ve derzler ilk günkü gibi tertemiz korunabiliyor.

UltraFuga öneren ustalar kazanıyor
UltraFuga; uygulama kolaylığı, yüksek performansı ve taşıdığı Kalekim güvencesinin yanısıra sağladığı hijyen ile ustalar tarafından özellikle tercih ediliyor. UltraFuga’yı öneren ve kullanan ustalar, UltraFuga’nın tüketiciyi tatmin eden performansı sayesinde derz dolgu şikayetlerini tamamen unutuyor.

Banyo ve mutfaklar UltraFuga ile her zaman pırıl pırıl
5 ve 20 kg ambalajlarda üretilen, çimento esaslı, silikon katkılı, yüksek performanslı derz dolgu UltraFuga, banyo, mutfak, koridor gibi iç mekanlarda kullanılmak üzere geliştirildi. Seramik, granit seramik, cotto, klinker, mermer gibi çeşitli kaplama malzemelerinin derz uygulamalarında mükemmel sonuç veren UltraFuga, yeni derz dolgu standartı EN 13888’e göre yüksek performanslı CG2  belgesine de sahip.