KALEKİM

Daima en iyisi

FugaSim dokunuşuyla derzler ışık saçıyor

Türkiye’de ilk kez ve sadece Kalekim tarafından üretilen sim efektli derz dolgusu FugaSim, parlaklık ve ışıltısı ile mekanlarınızın dekorasyonuna yepyeni bir boyut katıyor. FugaSim’in bakır, gümüş ve altın simleri ve 15 ayrı renk seçeneğiyle dekorasyonun yeni ufuklarını keşfedeceksiniz.
Yapı sektörünün lider kuruluşu Kalekim, şık mekanlara prestij katan FugaSim ile derz dolgu malzemesinin alışılagelmiş görüntüsünü dekoratif ve estetik bir yaklaşımla buluşturarak ev dekorasyonuna yeni bir bakış açısı katıyor.
Bu sene öne çıkan pullar ve payetler FugaSim’de kendini buluyor. Simli yapısı ile evlere ışıltı ve parlaklık kazandıran FugaSim, farklı renk alternatifleri ile dekorasyon severlerin beğenisine sunuluyor. Bakır, gümüş ve altın simleri ile FugaSim, Türkiye’de ilk ve tek olan bir ürün kimliğine sahip.
Bakır, gümüş ve altın simlerin siyah ile buluştuğu renk seçeneğinde, samanyolunun ışık saçan hissi ve güzelliğini seramiklerinizin derzlerine taşıyabiliyorsunuz. Bej ve grinin bakır, gümüş ve altın simlerle buluştuğu renk seçeneklerinde çöl güneşi altında parlayan kumların günün değişik zamanlarındaki yansımalarını yaşamak mümkün. Simlerin maviyle buluşması ise sizleri okyanuslarda mercan resiflerine doğru yolculuklara çıkarırken, derinlikteki güzelliği keşfetmenize olanak sağlıyor. Kahverengi renk seçeneğinde, natürel zevkler için toprağın elmas pırıltısı ile buluşmasına tanıklık edeceksiniz. Kısacası FugaSim sizleri hayallerinizin ve zevklerinizin bahçesinde, renklerle bezenmiş ışıltılı bir dünyaya davet ediyor.FugaSim, sizin de dekorasyon planınız içerisinde kendine yer bulacak bir esneklik ve zarafetle hizmetinizde.

Kolayca siliniyor, leke tutmuyor
FugaSim’in reçine esaslı olması ise, tercih edildiği her mekanda çok uzun yıllar dayanım ve sağlıklı bir kullanımı estetikle birleştiriyor.
Pürüzsüz yüzeyi ile kolayca silinebilen yapısının ve leke tutmazlık özelliğinin yanı sıra düşük su emiciliği sayesinde hijyen sağlayan FugaSim, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun aynı zamanda küf ve yosun önleyebilme özelliğine de sahip. Çatlama ve aşınmaya karşı ise dayanıklı ve uzun ömürlü olan FugaSim, mekana kattığı görselliğin yanı sıra kullanışlılığı da beraberinde getiriyor.Yaşam alanlarında fark yaratmak isteyenler için ideal bir ürün profiline sahip olan FugaSim, ev dekorasyonunun yanı sıra şık restoranlar, gece kulüpleri, oteller, havuzlar ve alışveriş merkezleri için de uygun seçenekler yaratıyor.

Fugasim ürün sayfası için tıklayınız