KALEKİM

Daima en iyisi

'Yalıtımın Mavi Yüzü' PRESTIGE AVM’de

Bennu Gerede İmzalı “enerji” ve “tasarruf” konulu Yalıtım Fotoğrafları Sergisi, Bahçeşehir’in gözde alışveriş merkezi Prestige AVM’de açılıyor. Projeye eş zamanlı olarak düzenlenen "Yalıtımın Mavi Yüzü Fotoğraf Yarışması"na gelen 500 fotoğrafın içinden 3 derece, 4 mansiyon ve 13 sergileme de sergilenen eserler arasında yer alıyor. 14 Mayıs’ta başlayacak sergiyi 28 Mayıs’a kadar ziyaret edebilirsiniz.

Kalekim, Mardav ve Dow ortaklığında pazara sunulan Blue’Safe Mavi Kale tarafından yalıtımla sağlanacak enerji tasarrufuna dikkat çekmek için hayata geçirilen Yalıtımın Mavi Yüzü projesi fotoğraf sergisi açıldı. Proje sözcülüğünü yapan ve yaptığı sosyal sorumluluk çalışmaları ile tanınan fotoğrafçı Bennu Gerede’nin çektiği fotoğrafların yer alacağı “Yalıtımın Mavi Yüzü” fotoğraf sergisi, 14 – 28 Mayıs tarihleri arasında Bahçeşehir Prestige AVM’de sergilenecek.

Bahçeşehir çevresinin en nezih ve butik alışveriş merkezi konseptinin ilk örneği olan Prestige AVM, enerji tasarrufuna dikkatleri çeken Yalıtımın Mavi Yüzü Sergisi’ni 14 gün boyunca ağırlayacak.

Projede, yalıtım ürünleri imgesel olarak farklı şekillerde kullanılarak, yalıtımın insanların fark etmediği birçok alanda hayatında var olduğu gözler önüne seriliyor. Bu çalışmayla, tüm dünyada önem kazanmakta olan “enerji” kavramına ve tasarruf konusuna dikkat çeken Gerede, adeta geleceğe gönderme yapıyor.