KALEKİM

Daima en iyisi

Usta Kulübü Ferdi Kaza Sigortası

Kalekim Usta Kulübü’ne üye olan ustalar, üyelik sürecinin başlangıcından itibaren bir avantajlar dünyasına adım atmış oluyor. Kalekim, sektörün jenerik markası olarak ustalarına +Değer katmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.

Kalekim'in ustalara sunduğu avantajların en başta gelenlerinden biri, her yıl ücretsiz olarak yenilenen Ferdi Kaza Sigortası'dır. Ustalar iş yaparken meydana gelebilecek kazalara karşı bilinçlendirilirken olası kazalara karşı da güvence altına alınmaktadır. Çalışma alanlarında genellikle sosyal güvenceden yoksun uygulama yapan ustalar, Usta Kulübü Ferdi Kaza Sigortası sayesinde kendilerini daha güvende hissetmektedir. Bugüne kadar kaza geçiren Usta Kulübü üyeleri ve aileleri Ferdi Kaza Sigortası sayesinde tedavi ve tazminat gibi olanaklardan yararlanmıştır.

Ferdi Kaza Sigortası, çalışma esnasında kaza geçiren Usta Kulübü üyelerine, hastane masrafları için 1000 TL'ye kadar destek sağlarken, vefat durumunda ailelerine 10.000 TL. tazminatla ustaları güvence altına alıyor. Bugüne kadar Usta Kulübü üyelerine Ferdi Kaza Sigortası kapsamında 130.000 TL. sigorta ödemesi yapılmıştır. Kalekim, 2010 yılı için de ustalarımızın Ferdi Kaza Sigortası poliçelerini yenileyerek, Kalekim Usta Kulübü güvencesini her yıl olduğu devam ettirmiştir.

Usta Kulübü Avantajlar Dünyası
Ayrıca KSV, Milli Eğitim Bakanlığı ve İş-Kur işbirliği ile gerçekleştirilen 1 haftalık Uyum ve Geliştirme Kursu'na katılan ustaların tüm masrafları Kalekim tarafından karşılanmakta, kurs sonunda başarılı olanlara MEB Onaylı Ustalık Sertifikası verilmektedir.

Kalekim Usta Kulübü üyelerine, her yıl hediyeler dağıtılmaktadır. Dağıtılan hediyeler arasında yer alan Rubi Seramik Kesme Makineleri, Rubi Harç Karıştırma Makineleri, seramik uygulamalarında kullanılan Taraklı Malalar, Tokmaklar, Usta Tulumları, Kalekim Usta Kulübü Mont ve Yelekleri, Usta Çanta ve Setleri ustalara “Daima En İyisi”ni sunma ve işlerini kolaylaştırma çabasının bir sonucudur.

Kalekim Usta Kulübü üyelerine her yıl düzenlenen Usta Eğitim Seminerleri'yle ürün uygulama bilgisi, yenilikler ve Usta Kulübü faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Bugüne 85 değişik noktada onbinlerce ustanın katılımıyla seminerler gerçekleştirilmiştir.

Kalekim Usta Kulübü Çağrı Merkezi, 0216 444 USTA (8782) nolu telefonuyla, ustalara ürün ve uygulama bilgisi, yeniliklerden haberdar etme, kampanya bilgisi, eğitim ve seminer bilgisi, puan bilgisi, uygulamalar için hava durumu seyri gibi çok sayıda hizmeti usta sunmaktadır.

Kalekim'in puan ve hediye sistemi sayesinde, Usta Kulübü üyeleri yaptıkları işlerde kullandıkları ürünleri puana dönüştürebiliyor ve beyaz eşyadan bilgisayara kadar geniş bir yelpazede hediye olanaklarından yararlanabiliyor.

Kalekim Usta Kulübü, 2008 yılında başlattığı Usta Kulübü web portal ( ustaklubu.com.tr ) çalışmasıyla, ustalarımızı teknolojinin olanaklarından yararlanmaya ve internetin sihirli dünyasına taşımaya başlamıştır.

Kalekim'in Usta kulübü aracılığıyla ustalarımıza sağladığı tüm bu hizmetler, ustaların kaliteye olan bağlılıklarını arttırmış, kendilerini “Kalekim Ustası” olarak tanımlayan bir ustalar kuşağının yetişmesine neden olmuştur.