KALEKİM

Daima en iyisi

İstanbul Mimarlar Odası’nın Tercihi Kalekim

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Hizmet Binası’nın çalışmaları hızla devam ediyor. Projeden Sorumlu Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Gazanfer Karlıca, “Projenin Odaları açısından son derece önemli bir ihtiyacı karşılayacağını belirterek, titizlikle yürütüldüğünü ifade ediyor.

Karaköy Hizmet Binası temelden dış cepheye kadar komple bir yenilemeye tabi tutuluyor. Aslına uygun olarak restore edilen binada, daima en iyi çözümler sunan Kalekim ürünleri mimarlar odasının tercihi oldu. Projede Kalekim’in Teknik Ürünlerinin yanısıra Yüzey Hazırlık Malzemeleri, Blanke Seramik Uygulama Profilleri ve Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri kullanıldı.

Seramik yapıştırma harcında GraniTech ürünümüz tercih edilirken, derz dolgusu olarak FugaFlex kullanıldı. Yüzey hazırlığında Mastar 10 ürünümüzün kullanıldığı Hizmet Binası'nda TechnoFull kolay yayılan yapıştırma harcı, Blanke Seramik Profilleri, Seracare Yüzey Koruyucu ve Kalekim Astar tercih edilen ürünlerimiz oldu.

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Hizmet Binası gibi sektör profesyonellerinin en güzide kurumlarından birinde vitrine çıkan Kalekim ürünleri, “Daima En İyisi” parolasıyla kaliteyi ve çözümü sektörün hizmetine sunmaya devam ediyor