KALEKİM

Daima en iyisi

GraniTech Beyaz Kalekim Bayilerinde

Kalekim’in ustalar ve profesyoneller tarafından en çok tercih edilen teknik ürünü GraniTech’in yeni versiyonu GraniTech Beyaz, bayilerde ve yapı market raflarındaki yerini aldı. Granit ve benzer kaplama malzemelerinin yapıştırılmasında ülkemizde en fazla tercih edilen ürün olan GraniTech’in Beyaz renk alternatifi özellikle açık renk kaplama malzemelerinin yapıştırılması ve cam tuğla gibi uygulamalarda önemli bir ihtiyacı karşılayacak.

25 kg.lık kraft torbalarda üretilen GraniTech Beyaz, yüksek yapışma mukavemeti, yatay ve düşeyde uygulanabilme özelliği, kayma yapmaması ve kolay taraklanabilmesi ile dikkat çekiyor. İç ve dış mekan uygulamalarında kullanılabilen GraniTech Beyaz, granit kaplamalardan büyük ebatlı seramiklere, kotto ve klinker gibi malzemelerden cam tuğla uygulamalarına kadar geniş bir kullanım alanına sahip. Özellikle yoğun yük ve yaya trafiğinin olduğu alanlarda kullanılabilmesi; okul, hastane, alış veriş merkezi gibi yerlerde kolayca tercih edilebilmesini sağlıyor.

GraniTech Beyaz Granit Yapıştırma Harcı Özellikleri: ;
• Yüksek yapışma mukavemetine sahiptir.
• Düşey yüzey uygulamalarında kayma yapmaz.
• Kolay taraklanabilir..

Uygulama Alanları ;
• İç ve dış mekan uygulamalarında granit, doğal granit, büyük ebatlı seramik, porselen seramik, kotto, klinker gibi kaplama malzemelerinin yatay ve düşeyde beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanmasında,
• Eski seramik, mermer üzerine seramik uygulamalarında,
• Yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanlarda kullanılır.