KALEKİM

Daima en iyisi

Endüstriyel Zemin Çözümleri

Üretim yapılan ya da depo alanı olarak kullanılan mekanların uzun ömürlü, sağlam ve hijyenik olmasını sağlamak sizin elinizde…

Gıda üretimi yapılan endüstriyel mekanlarda ve ticari mutfaklarda, ilaç sanayinde, tekstil, boya, otomotiv, kimya ve petrokimya tesislerinde, hipermarket, iş ve alışveriş merkezleri, depo gibi yoğun araç ve yaya trafiği olan yerlerde mekanik - kimyasal dayanım ve hijyen büyük önem taşımaktadır. AntiAsit, hijyenin ve kimyasal dayanımın önemli olduğu, ağır yük ve araç trafiğine maruz kalan iş alanları için geliştirilmiş ideal endüstriyel zemin çözümüdür. AntiAsit Porselen Karo ve yan ürünlerinden oluşan AntiAsit Endüstriyel Zemin Çözümleri, işletmeleri üretim koşullarından kaynaklanan dış etkenlere karşı koruyarak, üretim performansına ve ticari verimliliğe katkıda bulunur.

AntiAsit Endüstriyel Zemin Çözümleri; porselen karodan, süpürgelik, iç&dış köşe parçaları gibi yardımcı elemanlara, epoksi esaslı yapıştırıcı ve derz dolguya kadar endüstriyel mekanlar için komple bir çözüm sunuyor. Kalekim, yapı kimyasallarındaki uzmanlığını endüstriyel zeminlere de taşıyarak kimyasal dayanımı ve hijyen standardı yüksek mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. AntiAsit ile ticari işletmelerde üretimi aksatan durumlar yaşanmadan verimli çalışma koşullarının sürdürülmesi sağlanıyor. AntiAsit Endüstriyel Zemin Çözümleri, yalnızca Kalekim tarafından uzman bayiler aracılığıyla sunulan, uygulama dahil bir hizmet paketidir.