KALEKİM

Daima en iyisi

Blue'Safe Mavi Kale 36. Yapı Fuarı'na renk katacak

Yalıtım sektöründe sunduğu paket sistemle tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan Blue’Safe Mavi Kale markası, 24-28 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek 36. Yapı Fuarı-Turkeybuild’de yapı sektörü ve tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Isı yalıtımında sağlık, konfor ve estetiği Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş, CE ve ETAG belgeli ürünleriyle buluşturan Blue’Safe Mavi Kale, Yapı Fuarı’nda ısı yalıtımı ve paket sistemler hakkında her türlü soruya yanıt verecek.

Türkiye ve içinde bulunduğu bölge için son derece önemli bir etkinlik olan Yapı Fuarı’na katılarak sektörün nabzını tutuklarını söyleyen Mardav Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Doğruer; “Blue’Safe Mavi Kale markası olarak dünyada ve Türkiye’de ürünlerine 10 yıl, uygulama çalışmalarına ise 2 yıl garanti veren ilk markayız. Bu garanti ürünlerimize duyduğumuz güvenin en önemli göstergesi. Sunduğumuz bu garantiye ek olarak uygulama esnasında oluşabilecek zararlara karşı ısı yalıtımı yaptığımız binaları sigortalıyoruz. 36.Yapı Fuarı’nda da her koşulda arkasında durduğumuz ve uluslararası arenada tescillenmiş kalitesiyle öne çıkan Blue’Safe Mavi Kale paketinde yer alan ürünlerimizi tanıtacağız” diye konuştu.

Isı yalıtımının teknik bir konu olmasından dolayı tüketicilerin kolaylıkla doğru olmayan bilgilerle yanlış yönlendirilebileceğine dikkat çeken Kalekim Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Akbaş şunşarı söyledi; "Isı yalıtımda en önemli nokta bina ömrü boyuncaa performans sağlayan ürünleri seçmek. Blue'Safe Mavi Kale paket sistemini geliştirmemizin en temel nedeni de bu oldu. Isı yalıtımı konusunda komple bir çözüm sunan Blue'Safe Mavi Kale paketinde yer alan ürünlerimizi, Avrupa Standart Hazırlama Organizasyonu (EOTA) tarafından gerçekleştirilen 30 yıllık yaşlandırma ve performans testlerine soktuk. Birbiri ile uyum içinde yüksek performansta çalışan ürünlerimiz ETAG 004 Belgesi almaya hak kazandı.36.Yapı Fuarı’nda da stand ziyaretçilerimizle ısı yalıtıumı yaptıracakları kurumda aramaları gereken özelliklerin neler olması gerektiğine dikkat çekeceğiz. Tüm katılımcıları Blue’Safe Mavi Kale standımıza davet ediyoruz” dedi.